درباره سلر آکادمی و آموزش پنل تامین کنندگی

فروشگاه اینترنتی مبیت، بستری برای خرید و فروش کالاهای شما از هر جنسی است که مانند تمام همسان‌های خود، جذب تامین کننده را از ارکان اصلی خود قرار داده است و ما در این مکان یعنی سلر آکادمی، آموزش‌ها و تمامی اطلاعاتی که حتی ممکن است برای شما سوال ایجاد کنند را آماده کرده‌ و به آن‌ها از پیش پاسخ داده‌ایم.

سلر آکادمی مکانی برای فروشندگان گرانقدری مانند شماست که به جمع تامین‌کننده‌های مبیت پیوسته‌اند و آشنایی چندانی با فضای تامین‌کنندگی، اصطلاحات رایج، پنل تامین‌کنندگی و جو غالب ندارند و به درستی به مراحل انجام کار مسلط نیستند؛ به طور خلاصه هدف از ایجاد این مهم، تسهیل سریع‎تر حل مشکلات احتمالی پیش روی شما بوده است.

احتمالا در پنل تامین‌کننده ثبت‌نام کرده‌اید اما اگر هنوز این کار را انجام نداده‌اید ویدیو آموزش ثبت‌نام در پنل را در صفحه “فروشنده شوید” مبیت مشاهده فرمایید و از همان‌‍جا ثبت‌نام خودتان را نهایی کنید.

پس از ثبت‌نام، نوبت به آشنایی با فضای پنل، کارکردها و آپشن‌های قرار داده شده در آن می‌رسد که ما بر اساس همان رسالت ایجاد سلر آکادمی، جزء به جزء پنل را برای شما به طور کامل و دقیق شرح داده‌ایم:

در آخر نیز اگر حتی ذره‌ای ابهام و سوال برای شما باقی‌مانده و یا هر زمان که به مشکلی لاینحل رسیدید، همکاران ما برای حل مشکل شما حضور خواهند داشت.

با آرزوی دوصد موفقیت روز افزون برای شما، تیم مبیت

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا