ایجاد محموله دپو

فروشندگان میتوانند کالاهایی که برای فروش در وب سایت مبیت در پنل درج کرده اند برای دپو، به انبار مبیت ارسال کنند و پس از نهایی شدن هر سفارش توسط خریدار از انبار مبیت برای مشتریان ارسال میشود. هزینه دپو محصولات در انبار مبیت حداکثر تا 3 ماه رایگان می باشد و مبیت هیچگونه هزینه ای برای نگهداری کالاهای فروشندگان دریافت نخواهد کرد.

برای ایجاد محموله دپو( انبارش) مراحل زیر را طی کنید:

در پنل فروشندگان مبیت از منو محموله ها» ایجاد محموله برای انبارش کلیک کنید.

در بالای صفحه از قسمت جستجو میتوانید بر اساس دسته بندیها، کد محصول، نام محصول،… فیلتر ایجاد کنید و برای محصولات مورد نظر خود محموله جهت دپو در انبار ایجاد کنید.

با انتخاب مربع های کنار هر کدام از محصولات و کلیک بر روی ایجاد محموله میتوانید از محصولاتی که تصمیم دارید در انبار مبیت دپو کنید یک محموله ایجاد کنید.

پس از انتخاب محصولات موردنظرتان و انتخاب ایجاد محموله یکی از روش های تحویل محموله را انتخاب کنید. از طریق این گزینه شما می توانید مشخص کنید که محموله کالاها توسط خود شما، پست و یا پیک مبیت به انبار تحویل داده شود.

از قسمت محل تحویل، انبار مورد نظر خود را برای دپو (انبارش) کردن باید مشخص کنید که شامل یکی از دو گزینه مرکز پردازش مبیت(کرمان)، مرکز پردازش مبیت(تهران) می باشد.

از قسمت تاریخ دریافت محموله باید بازه زمانی که محموله شما به انبار تحویل داده می شود را مشخص کنید.

و در آخر با کلیک بر روی دکمه ثبت محموله شما برای دپو ایجاد می شود.

بعد از ایجاد فروشنده می تواند از منو، محموله » لیست، تمامی محموله هایی را که ایجاد کرده است را به همراه مشخصات مشاهده کند. برای مشاهده محموله های انبارش و جزئیات هر کدام کافیست از طریق فیلتر های بالای صفحه محموله برای انبارش را انتخاب کنید تا تمامی محموله هایی که برای دپو ایجاد کرده اید برای شما نمایش داده شود و از طریق دکمه جزئیات(شماره محموله، نوع محموله(سفارش یا دپو)، روش تحویل، محل تحویل، تاریخ دریافت و وضعیت هر محموله را به صورت جدگانه مشاهده کند.

توجه داشته باشید که هر محموله باید دارای لیبل و رسید تحویل باشد برای چاپ لیبل میتوانید از لیست، محموله مورد نظر خود را مشاهده و برای چاپ لیبل اقدام کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا